branky:Burda 2x

DOMLÁTIL-KADEŘÁBEK,JANÍK,LAMPÍR,MEJSNAR-HAVELKA,ARIENT,JINDRA,PEKÁREK-BURDA,ŠTEFÍK

ZADRAŽIL,VÁLEK,

Přivítali jsme vedoucí celek tabulky ,který nedostal 5 zápasů branku...Avšak na hřišti jsme byli po celý zápas lepším týmem my...Sice v hodně improvizované sestavě,ale naproti tomu skvěle připravenné...Všichni hráči odevzdali maximum...Tým musíme pochválit,za herní projev a přístup,ale ztratili jsme 2 body..

První polčas jsme působili velmi jistě vzadu a skvěle se pohybovali...Výborné napadání nutilo hosty dělat chyby...Sice jsme dostali uvodní branku,kdy Lamírovi přidělal silný vítr problémy při odkopu,a po nahrávce před branku nebyl na zadní tyči dobráněný hráč...Poté jsme přidali na aktivitě a výborně hrající Štefík vystihl malou domu ,šel sám na golmána který ho fauloval a rozhodčí Grund správně nařídil penaltu.Bohužel nesprávně vyloučil hostujícího golmána...Pár minut na to jsme znovu kopali penaltu za podražení Štefíka...Tento důležitý moment vzal na svá bedra Burda,uspěšný střelec 1.penalty a selhal...

Ve druhém polačase jsme pokačovali ve výborném týmovém výkonu a tlačili jsme...Hosté se dostali do jedné šance při které zaváhal Mejsnar a bylo to 1-2...Pár minut na to sudí Grund nesmyslně vylučuje Štefíka a síly se srovnávají..Náš tým ale herní převahu korunuje vyrovnávací brankou Burdy...Zápas se nám nepodařilo rozhodnout ještě z několika slibných šancí...V penaltovém rozstřelu jsme selhali.Děkujeme za podporu