branky:KLIER 2x,MORAVEC,CIKANÍK

ČERVENKA-ČERVENKA,BALOUN,ŠAFRÁNEK,CIKANÍK-VÁLEK,ZADRAŽIL,BEZKOČKA,HUTA-KLIER,JIRKA

ZAVADIL,CHVOJKA,MORAEC T.

Naše béčko přívítalo v derby rezervu Nehvizd...v zápase jsme byli jasně lepším týmem,ale laxním výkonem a hodně volným přístupem v 1.polovině jsme soupeři darovali vedení 0-2...Ještě do poločasu jsme snížili po jasné ČK a z následujícího přímého kopu...Hosté z Nehvizd ale díky obrovskému elánu a chuti byli velmi nepříjemným soupeřem,avšak šancí co jsme spálili ,bylo tak na 3 zápasy...

Druhá půle byla pro nás 3-0 ,jen pro oko diváka nic moc.Bylo těžké dostávat se do obrany soupeře...Hosté dohrávali v 9 hráčích ,po nesmyslném zkratu jejích útočníka,který napadl pěstí našeho hráč,následovala 2ČK...Zápas se dohrál v poklidu z obou stran...