V. Popovice-Áčko 4-1(2-1)V. Popovice-Áčko 4-1(2-1)
branka:Štefík
Čekala nás návštěva u nováčka soutěže který již v přípravě měl kvalitní výsledky...Již v 11. min jsme prohrávali 2-0...na hřišti jsme  bez komunikace, zdvojování a plnění svých pozic... Domácí hrají na hranici tvrdosti a bojují... Ovšem my nesmíme dělat takovéto chyby... Po 20 minutách jsme Začli hrát svoji hru a ve 24 min snižujeme na 1-2...V utkání máme více ze hry, ale málo zakončujem...
Týmu nelze úplně nic vytíkat, snad jen větší pohyb bez míče a více si dohrávat hráče.pridat na dúrazu.. Nicméňě kluci na hříšti nechali vše... Druhá polovina startuje naším tlakem avšak po další chybě u lajny se dostanou domácí do přečíslení a vedou 3-1..My hrajeme a kondicně jsme nad domacími, oni mají naopak pár rychlých hráčů a hrají jednoduše na brejky.. Jejich hra se mi líbila... I přes optický tlak dostáváme branku na 1-4...Po další chybě... Celému týmu včetně brankáře tentokráte nevyšla obranná fázi na 100%...V tymu je znát absence některých hráčů... Avšak ukázala se síla lavice. Všichni střídající hru oživili, zejména výkon Bezkočky zaslouží pochvalu... Naším nejlepším hráčem v utkání byl Tancoš, který opravdu nechal na hřišti vše a velmi dobře ho doplňoval Ordog.. Po přeskupeni řád hru oživil kapitán Alda Moravec, který se posunul do středu hřiště a bylo to znát..
Musím podotknout, že se mi velmi líbil výkon rozhodčího... I když tam měl pár věcí, tak určitě nám zápas neprohrál a nemůže vidět vše..Hru nechal hrát a nedával nesmyslné karty.. .
Závěrem.. Domácí byli důraznější, snažili se vše zakončovat, dělali méně individuálních chyb.Měli více pohybu bez míče.ale kondičně na nás zdaleka neměli, pouze rychlostně někteří jejich hráči. Někteří naši hráči byli flustrovaní a hrozili jim karty za komentáře, proto byli raději střídaní.. Nebudu nikoho hanit, nikdo se na zapas nevykašlal ale musíme přidat... Máme tým který má kvalitu a bude vyhrávat...V zapase se určitě projevilo to že jsme v připrave nebyli kompletní ani na jeden zápas. Což je smutné!!! "
Jedem dal⚽🇳🇬👍Rado🇳🇬👍

Není dostupný žádný alternativní text.