ŠESTAJOVICE-ÁČKO 2-6 (1-3)
Naše chlapce čekalo druhé derby v řadě... Na krásně připraveném hřišti náš čekal nelehký soupeř v čele s Tomášem Rosický, takže to byl pro nás navíc zážitek hrát proti takovému kopáčovi..
Do utkání jsme vstoupili suverénně, hráli jsme aktivně, zodpovědně, avšak v prvních 20ti minutách jsme udělali pár chybiček při bránění a ve 13 minutě jsme inkasovali... Avšak ukázala se síla mužstva a do poločasu jsme vedli 3-1...
V druhé polovině jsme domácí deklasovali skvělým výkonem a přidali jsme 3 branky... V posledních 20 minutách Malý Mozart zapnul na vyšší level a začalo to být na hřišti znát... Ovšem naše defenzívě byla jistá...
Tým už hraje to nač jsme zvyklí, a to že tak nehrajem od prvního mistraku je důsledkem odfláklé přípravy a přístupu..!!!
V dnešním utkání je třeba pochválit tým za bojovnost, obrovské nasazení... Celý tým výborně bránil... Dobré výkony předvedli Pekárek a Tancoš na hrotu... Asi nejlepší výkon za poslední půlrok předvedl Štefík, který se poslední dva zápasy dostal do staré formy... Avšak v tomto utkání bych vyzdvihl výkon kapitána Aldy Moravce, který ovládl střed hřiště, pokryl Rosu a ještě byl motor naší hry, do vystřídání mu velmi dobře kryl záda Arient... No a nemůžeme zapomenout na krásný gól Červenky, který pumelicí z 35 metrů nedal gólmanovi domácích šanci a potvrdil svou stoupající výkonnost.