Program na DUBEN 2019:
 
- TRÉNINKY PONDĚLÍ + STŘEDA + PÁTEK OD 17.30 - 19.00 HOD.
 
PONDĚLÍ 1.4. - TRÉNINK OD 17.30, HŘIŠTĚ RADONICE
 
STŘEDA 3.4. - TRÉNINK OD 17.30, HŘIŠTĚ RADONICE
 
PÁTEK 5.4. - PŘÁTELSKÝ ZÁPAS S BRANDÝSEM, SRAZ V 16.50, ZÁPAS OD 17.00 - 18.15 HOD. KDO PŘIJDE, TEN HRAJE.....
 
VÍKEND 6.-7.4. VOLNO
 
PONDĚLÍ 8.4. - TRÉNINK OD 17.30, HŘIŠTĚ RADONICE
 
STŘEDA 10.4. - TRÉNINK OD 17.30, HŘIŠTĚ RADONICE
 
PÁTEK 12.4. - TRÉNINK OD 17.30, HŘIŠTĚ RADONICE
 
SOBOTA 13.4. - MISTROVSKÝ TURNAJ, HŘIŠTĚ SK ZELENEČ, SRAZ 8.30HOD
NOMINACE: Beránek, Klapal, Kratochvíl, Koch, Moudrý, Chvojka, Rodný, Vejběra, Pala, Čada, Rezek
 
PONDĚLÍ 15.4. - TRÉNINK OD 17.30, HŘIŠTĚ RADONICE
 
STŘEDA 17.4. - TRÉNINK OD 17.30, HŘIŠTĚ RADONICE
 
PÁTEK 19.4. - VELIKONOCE = VOLNO
 
VÍKEND 20.-21.4 VOLNO
 
PONDĚLÍ 22.4. - VELIKONOCE = VOLNO
 
STŘEDA 24.4. - TRÉNINK OD 17.30, HŘIŠTĚ RADONICE
 
PÁTEK 26.4. - TRÉNINK OD 17.30, HŘIŠTĚ RADONICE
 
SOBOTA 27.4. - MISTROVSKÝ TURNAJ, HŘIŠTĚ TJ SOKOL HRUSICE, SRAZ V 8.20 HOD.
NOMINACE:
 
PONDĚLÍ 29.4. - TRÉNINK OD 17.30, HŘIŠTĚ RADONICE
 
 
 
 
 
 
Program na ÚNOR 2019:
 
STŘEDA 27.2. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
ČTVRTEK 28.2. - ZIMNÍ LIGA (DOHRÁVKA), MIKULOVA 1594/4, PRAHA 11-OPATOV, SRAZ V 16.15 HOD.
NOMINACE: KOCH, CHVOJKA, MOUDRÝ, KNOTEK J., KNOTEK M., RODNÝ, KLAPAL, KRATOCHVÍL, VEJBĚRA, KUDRY, ČADA, PALA
 
Program na BŘEZEN 2019:
 
PÁTEK 1.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
SOBOTA 2.3. - TURNAJ KOLODĚJE, BOHDAŠÍNSKÁ 398/3, PRAHA - KOLODĚJE, 8.30 - 13.00 HOD., SRAZ V 8.10 HOD.
NOMINACE: HRDLIČKA, REZEK, MOUDRÝ, CHVOJKA, KOCH, BERÁNEK, KLAPAL,  KNOTEK J., KNOTEK M.
 
NEDĚLE 3.3. - ZIMNÍ LIGA JUNIOR PRAHA, V ÚŽLABINĚ 23, PRAHA 10 SRAZ V 8.30 HOD.
NOMINACE: MOUDRÝ, CHVOJKA, KRATOCHVÍL, BERÁNEK, KLAPAL, RODNÝ, VEJBĚRA, KNOTEK J., KNOTEK M., PALA, ČADA
 
PONDĚLÍ 4.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
STŘEDA 6.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
PÁTEK 8.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
NEDĚLE 10.3. - ZIMNÍ LIGA JUNIOR PRAHA, V ÚŽLABINĚ 23, PRAHA 10, SRAZ V 12.45 HOD.
NOMINACE: MOUDRÝ, CHVOJKA, KOCH, KRATOCHVÍL, BERÁNEK, KLAPAL, RODNÝ, VEJBĚRA, KNOTEK J., KNOTEK M., BUCHA, SOŠKA L.
 
PONDĚLÍ 11.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
STŘEDA 13.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
PÁTEK 15.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
 
NEDĚLE 17.3. - ZIMNÍ LIGA JUNIOR PRAHA, V ÚŽLABINĚ 23, PRAHA 10, SRAZ V 8.30 HOD.
NOMINACE: MOUDRÝ, CHVOJKA, KOCH, KRATOCHVÍL, BERÁNEK, KLAPAL, RODNÝ, VEJBĚRA, KNOTEK J., KNOTEK M., URUSHADZE, ČADA, PALA
 
PONDĚLÍ 18.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
STŘEDA 20.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
PÁTEK 22.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
VÍKEND VOLNO!!!!!!!!!
 
PONDĚLÍ 25.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
STŘEDA 27.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
PÁTEK 29.3. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
SOBOTA 30.3. - MINITURNAJ V BRANDÝSE NAD LABEM, PŘEDPOKLÁDANÝ ČAS 9.30 - 12.00 HOD.
NOMINACI UPŘESNÍM
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
NEDĚLE 3.2. - ZIMNÍ LIGA JUNIOR PRAHA, V ÚŽLABINĚ 23, PRAHA 10, ZAČÁTEK V 13.20 HOD., SRAZ V 12.45 HOD.
NOMINACE:. - MOUDRÝ, CHVOJKA, KNOTEK M., KNOTEK J., KRATOCHVÍL, REZEK, HRDLIČKA, PALA, ČADA, BUCHA, SOŠKA L.
 
STŘEDA 6.2. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
PÁTEK 8.2. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
SOBOTA 9.2. - TURNAJ MILOVICE, 8.30 - 12.30 HOD., SRAZ V 8.00 HOD.
NOMINACE: KLAPAL, CHVOJKA, MOUDRÝ, RODNÝ, VEJBĚRA, KNOTEK J., KNOTEK M., HRDLIČKA, KOCH, REZEK
 
NEDĚLE 10.2. - PŘÁTELSKÝ TURNAJ NA HŘIŠTI XAVEROV - HORNÍ POČERNICE, 14.00 - 16.00 HOD. SRAZ V 13.30 HOD.
NOMINACE: SOŠKA, ČADA, MOUDRÝ, CHVOJKA, KOCH, KRATOCHVÍL, KNOTEK J., KNOTEK M., KLAPAL, RODNÝ, PALA
 
STŘEDA 13.2. - BAZÉN LAGOON LETŇANY 17.30 - 19.00 HOD., VSTUPNÉ 70,-KČ (PLAVÁNÍ, AQUAEROBICK, TOBOGÁN)
 
PÁTEK 15.2. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
SOBOTA 16.2. - TURNAJ KOLODĚJE, BOHDAŠÍNSKÁ 398/3, PRAHA - KOLODĚJE, 8.30 - 13.00 HOD., SRAZ V 8.10 HOD.
NOMINACE: BUCHA, PALA, HRDLIČKA, MOUDRÝ, CHVOJKA, KRATOCHVÍL, KLAPAL, RODNÝ, ČADA
 
PONDĚLÍ 18.2. - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ  OD 18.00 - 19.00 HOD., SRAZ V 17.40 HOD. VE VINOŘI NA UMĚLÉ TRÁVĚ, SOUPEŘ - BRANDÝS
ÚČAST - KDO PŘIJDE, TEN HRAJE
 
STŘEDA 20.2. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE (jarní prázdniny, při nízkém počtu dětí bude trénink zrušen)
 
PÁTEK 22.2. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE (jarní prázdniny, při nízkém počtu dětí bude trénink zrušen)
 
VOLNÝ VÍKEND 23.-24.2 :-) 
 
STŘEDA 27.2. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONICE
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hezký den, 
 
v lednu 2019 nás toho čeká opravdu dost a proto bych Vás chtěl informovat o programu na celý měsíc LEDEN 2019:
 
STŘEDA 9.1. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONCICE
 
PÁTEK 11.1. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONCICE
 
NEDĚLE 13.1. - TURNAJ MILOVICE, SPORTOVNÍ HALA MILTEN, SRAZ V 13.30
NOMINACE: CHVOJKA, BERÁNEK, KLAPAL, VEJBĚRA, MOUDRÝ, KRATOCHVÍL, KOCH, RODNÝ, KNOTEK M., KNOTEK J.
 
PONDĚLÍ 14.1. - BADMINTONOVÁ HALA RADONICE, 17.30 - 18.30 (SEBOU RAKETY NA BADMINTON + PÁLKY NA PINPONG)
 
STŘEDA 16.1. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONCICE
 
PÁTEK 18.1. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONCICE
 
NEDĚLE 20.1. - ZIMNÍ LIGA JUNIOR PRAHA, V ÚŽLABINĚ 23, PRAHA 10, 2 ZÁPASY - PRVNÍ OD 11.10, DRUHÝ OD 13.20
NOMINACE ZÁPAS 1, SRAZ V 10.30 HOD. - MOUDRÝ, CHVOJKA, BERÁNEK, KLAPAL, KNOTEK M., KNOTEK J. RODNÝ, VEJBĚRA, KRATOCHVÍL, KOCH, ČADA, REZEK, HRDLIČKA,
NOMINACE ZÁPAS 2, SRAZ 12.40 HOD. - MOUDRÝ, CHVOJKA, BERÁNEK, KLAPAL, KNOTEK M., KNOTEK J. RODNÝ, VEJBĚRA, KRATOCHVÍL, KOCH, BUCHA, URUSHADZE, SOŠKA LUKÁŠ, PALA
 
STŘEDA 23.1. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONCICE
 
PÁTEK 25.1. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONCICE
 
NEDĚLE 27.1.
TURNAJ NEHVIZDY, HŘIŠTĚ NEHVIZDY (DOPOLEDNE, ČAS UPŘESNÍM) - NOMINACE: BUCHA, ČADA, REZEK, HRDLIČKA, MOUDRÝ, CHVOJKA, KLAPAL, BERÁNEK, RODNÝ,KNOTEK M., KNOTEK J., PALA, KUDRY
ZIMNÍ LIGA JUNIOR PRAHA, V ÚŽLABINĚ 23, PRAHA 10, SRAZ 12.50 HOD. - NOMINACE: SOŠKA LUKÁŠ, URUSHADZE, MOUDRÝ, CHVOJKA, BERÁNEK, KLAPAL, KNOTEK M., KNOTEK J. RODNÝ, VEJBĚRA, KRATOCHVÍL, KOCH, PALA
 
PONDĚLÍ 28.1. - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ  OD 18.00 - 19.00 HOD. VE VINOŘI NA UMĚLÉ TRÁVĚ, SOUPEŘ - BRANDÝS
ÚČAST - KDO PŘIJDE, TEN HRAJE
 
STŘEDA 30.1. - TRÉNINK OD 17.00, HŘIŠTĚ RADONCICE
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
NOMINACE na turnaje 2.9. a 8.9.2018
 
Neděle 2.9., Koloděje Bohdašínská389/3
NOMINACE:
Vojta Moudrý
Dali Beránek
Oli Klapal
Sam Chvojka
Kryštof Vejběra
Koch Roman
Hrdlička Lukáš
Matěj Rezek
Sam Rodný
Dominik Pala
Ondra Žlebek
Pavel Pešat
 
Sobota 8.9., mistrovský turnaj 2008, Brandýs nad Labem, Spořilov 1447
NOMINACE:
Vojta Moudrý
Dali Beránek
Oli Klapal
Sam Chvojka
Kryštof Vejběra
Koch Roman
Hrdlička Lukáš
Kratochvíl Jakub
Sam Rodný
Maty Knotek
Honzik Knotek
 
Pokud víte, že se nebudete moci zúčastnit, dejte mi, prosím, obratem vědět.
 
Díky
-- 
Tomáš Moudrý
TJ Slavia Radonice
trenér starší přípravky
+420 606 610 471
------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
TRÉNINKY ZÁŘÍ X ŘÍJEN 2018
Začínáme ve středu 28.8.2018
 
PONDĚLÍ  od 17.30 hod. v Radonicích na hřišti
 
STŘEDA od 17.30 hod. v Radonicích na hřišti
 
PÁTEK od 17.30 hod. v Radonicích na hřišti
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 
NOMINACE MISTROVSKÝ TURNAJ 8.4.2018 v Říčanech
 
Dobrý den, ahoj,
 
zasílám nominaci na první mistrovský turnaj 8.4.2018 od 10.00 hod. v Říčanech.
 
Adresa: FK Říčany, Široká 2221/19, Říčany
 
Sraz v 9.00 - 9.15 hod. v Říčanech v klubových teplákových soupravách + klubový batoh na fotbalové věci
 
Sebou: kopačky, chrániče, svačinu, pití, ručník
 
NOMINACE:
Honzik Knotek
Maty Knotek
Sam Rodný
Sam Chvojka
Dali Beránek
Vojta Moudrý
Kuba Kráťa
Oli Klapal
Romča Koch
Kryštof Vejběra
Ondra Žlebek
 
V průběhu jara (do června) máme naplánováno 10 turnajů + několik přátelských zápasů ve kterých vystřídám všechny kluky.
 
V případě jakéhokoliv dotazu jsem Vám k dispozici.

-- 
Tomáš Moudrý
TJ Slavia Radonice
trenér starší přípravky
+420 606 610 471
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NOMINACE TURNAJE LEDEN 2018
 
Turnaj 7.1.2017  Hamr Braník 8.30 - 13.00 hod
- umělá tráva, sebou kopačky, chrániče, svačinu /ovoce/
- sraz v 8.20 hod.
Nominace:
Vojta Moudrý
Sam Chvojka
Dali Beránek
Oli Klapal
Roman Koch
Maty a Honzik Knotkové
Kryštof Vejběra
Kuba Kratochvíl
Sam Rodný
Martin Verner
 
 
Turnaj 14.1.2017 Zbuzany, 8.30 - 13.00 hod.
- umělá tráva, sebou kopačky, chrániče, svačinu /ovoce/
Nominace:
Vojta Moudrý
Sam Chvojka
Ondra Žlebek
Matěj Rezek
Honzik Čada
Dali Beránek
Olí Klapal
Maty a Honzik Knotkovi
Dominik Pala
Petr Bucha
 
Turnaj 27.1., Ovčín, 16.30 - 19.00
- umělá tráva, sebou kopačky, chrániče, svačinu /ovoce/
 
Nominace:
Dimitros Kokinnis
Damián Kudry
Vláďa Stratil
Kuba Kratochvíl
Vojta Moudrý
Sam Chvojka
Roman Koch
Kryštof Vejběra
Sam Rodný 
Martin Verner
Lukáš Hrdlička
 
 
Pokud víte, že se nebudete moci zúčastnit, prosím dejte mi vědět dostatečně dopředu.
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve středu 20.12.2017 od 18.00 - 19.00 hod. na hřišti v Radonicích bude poslední trénink starší přípravky v tomto kalendářním roce.
 
Rád bych Vám tímto poděkoval za Váš přístup a podporu dětí ve sportovním zápolení.
 
Zároveň Vám chci jménem sportovního klubu TJ Slavia Radonice popřát krásné a ničím nerušené svátky Vánoční.
 
Do nového roku 2018 Vám přeji:
12 měsíců bez nemocí
53 týdnů štěstí
365 dní bez starostí
8 760 hodin lásky
525 600 minut pohody
a 31 536 000 vteřin jedinečných okamžiků
 
Opět se potkáme v polovině ledna - bližší informace Vám zašlu s dostatečným předstihem.
 
Sportu zdar a fotbalu zvlášť :-)
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
 
9.12. sobota od 13.30 hod., Hamr Ovčín - Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice,  
- sraz ve 13.00 hod.
- turnaj v nafukovací hale na umělé trávě (obutí kopačky nebo turfy)
- sebou chrániče, pití, svačinu a vítěznou náladu
Nominace:
Lukáš Hrdlička
Martin Verner
Kryštof Vejběra
Vojta Moudrý
Sam Chovjka
Roman Koch
Dali Beránek
Olí Klapal
Jakub Kratochvíl
Dimitros Kokiddis
Dominik Pala
 
 
16.12. sobota od 8.25 hod., Hala Fialka, Mánesova 2540, 251 01 Říčany
- sraz v 8.20 hod.
- turnaj v hale
- sebou boty se světlou podrážkou ( ideálně sálovky ), pití, svačinu, chrániče a vítěznou náladu
Nominace:
Sam Chvojka
Maty Knotek
Honza Knotek
Samuel Rodný
Martin Verner
Honzik Čada
Roman Koch
Matěj Rezek
Olí Klapal
Dali Beránek
Jakub Kratochvíl
------------------------------------------------------------------------------------------------------
posílám rozpis turnajů a nominace na Listopad 2017.
 
Odolená voda 19.11.2017 od 14.00 - 18.30 hod.
- halový turnaj, sraz v 13.30 hod. na adrese Ke Stadionu 375, Odolená Voda
- sebou boty se světlou podrážkou, chrániče, pití, svačinu
- startovné 200,-Kč
NOMINACE:
Vojta Moudrý
Sam Chvojka
Oliver Klapal
Dalimil Beránek
Roman Koch
Honzik Knotek
Maty Knotek
Honza Čada
Dimitris Kokkinis
Martin Verner
Kryštof Vejběra
Zbuzany 25.11.2017 od 14.00 - 18.30 hod.
- turnaj na umělé trávě v kryté nafukovací hale, adresa Chotečská 118, Zbuzany
- sraz v 13.30 hod.
- sebou kopačky (listovky nebo turfy), chrániče, pití, svačinu
- startovné 200,-Kč
NOMINACE
Vojta Moudrý
Sam Chvojka
Oliver Klapal
Dalimil Beránek
Roman Koch
Honzik Knotek
Maty Knotek
Dominik Pala
Sam Rodný
Damián Kudry
Martin Verner
 
Braník 2.12.2017 od 8.30 - 13.00 hod
- turnaj na umělé trávě v kryté nafukovací hale, adresa Vltavanů 1542, Praha 4
- sraz v 8.00 hod.
- sebou kopačky (listovky nebo turfy), chrániče, pití, svačinu
- startovné 200,-Kč
NOMINACE:
Petr Bucha
Matěj Rezek
Štěpán Pavlok
Vláďa Stratil
Vojta Moudrý
Dali Beránek
Sam Rodný
Kryštof Vejběra
Oliver Klapal
Sam Chvojka
Jakub Kratochvíl
 
Pokud budete vědět, že se nebudete moci zúčastnit, prosím, dejte mi vědět s dostatečným předstihem.
 
Díky a hezký zbytek neděle
 
Tomáš Moudrý, Radek Chvojka
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tréninkový plán do konce listopadu 2017
 
Středa 15.11. od 18.00 - 19.00 hod. hřiště Radonice
 
Pátek 17.11. od 10.00 - 11.30 hod. hřiště Radonice
 
Středa 22.11. od 18.00 - 19.00 hod. hřiště Radonice
 
Pátek 24.11. od 17.30 - 18.30 hod.  badmintonová hala Radonice - sebou boty se světlou podrážkou a kdo má, ať si vezme badmintonovou raketu a pálku na pingpong
 
Středa 29.11. od 18.00 - 19.00 hod. hřiště Radonice
 
Venkovní tréninky nebudu z důvodu počasí rušit - pouze při velmi špatném počasí (trvalý déšť, bouřky).
Máme k dispozici šatnu, kde se děti mohou před i po tréninku převléknout, případně osprchovat.
 
Sraz na venkovní tréninky v 17.50 hod., abychom mohli přesně v 18.00 začít.
 
V případě dotazů jsme Vám k dispozici.
 
Tomáš Moudrý, Radek Chvojka
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Středa 25.10.2017 - trénink na hřišti v Radonicích od 17.00 - 18.30 hod.
 
Pátek 27.10. vzhledem k prázdninám DOBROVOLNÝ trénink na hřišti v Radonicích od 17.00 - 18.15 hod.
 
Víkend 28. - 29.10.2017 volno.
 
Od listopadu (první trénink ve středu 1.11.2017) budeme trénovat ve stejných dnech středa + pátek.
 
POZOR ZMĚNA ČASU, trénovat budeme 18.00 - 19.00 hod. na osvětlené umělé trávě.
Sraz na trénink nejpozději v 17.50 hod.
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Fotbalové tréninky - Starší přípravka
POZOR ZMĚNA!!!!!!!
 
Středa 18.10. trénink od 17.00 hod - 18.30 hod. na hřišti v Radonicích
 
Čtvrtek 19.10 přátelské utkání od 17.00 - 18.00  v Zelenči, sraz v 16.45 na hřišti v Zelenči, adresa Bezručova 439, 250 91 Zeleneč 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hezký den,

 
rád bych Vás požádal o platbu pololetních příspěvků podzim/zima fotbalovému oddílu TJ Slavia Radonice.
 
Výše příspěvků zůstává stejná jako v minulých letech - 1500,-Kč/dítě/pololetí.
Každé druhé dítě - 1000,-Kč/pololetí.
 
Platbu můžete nosit v hotovosti na trénink nebo zaslat na účet 1316040193/0800.
Do zprávy pro příjemce prosím uvádějte jméno dítěte + rok narození.
 
Uhraďte prosím do konce měsíce října.
 
V případě jakéhokoliv dotazu jsem Vám k dispozici.

-- 
Tomáš Moudrý
TJ Slavia Radonice
trenér starší přípravky
+420 606 610 471

 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Středa 11.10. - trénink od 17.00 - 18.30 hod. v Radonicích na hřišti
Pátek 13.10. - trénink od 17.00 - 18.30 hod. v Radonicích na hřišti
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nominace na mistrovský turnaj, který odehrajeme v sobotu 7.10. od 9.00 hod. v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi, adresa hřiště: Lázeňská 684/12, 250 01 Brandýs n. Labem.
Sraz v 8.30 na hřišti ve Staré Boleslavi
Nominace:
Oli Klapal
Vojta Moudrý
Dali Beránek
Kryštof Vejběra
Maty Knotek
Honzik Knotek
Dominik Pala
Kuba Kratochvíl
Sam Rodný
Honza Čada
Ondra Žlebek
Matěj Rezek

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Středa 4.10. přátelské utkání ročníků 2007,08,09 proti týmu Xaverova. Hrát se bude na 3 hřiště, sraz na hřišti v Radonicích v 16.30 hod.

Pátek 6.10. trénink na hřišti v Radonicích od 17.00 hod.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 30.9. od  9.00 hod. Mistrovský turnaj v Radonicích.

Sraz na hřišti v Rado v 8.30 hod.

NOMINACE:

Sam Chvojka
Vojta Moudrý
Kuba Kratochvíl
Maty Knotek
Honzik Knotek
Sam Rodný 
Dali Beránek
Roman Koch
Ondra Žlebek
Martin Verner
Dominik Pala
Oliver Klapal

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pátek 29.9. turnaj JIKOTERM pro ročník 2008 na hřišti JUNIOR PRAHA, V Úžlabině 23, Praha 10.

Sraz na uvedené adrese v 8.45 hod.
 
NOMINACE:
Sam Chvojka
Vojta Moudrý
Kuba Kratochvíl
Maty Knotek
Honzik Knotek
Sam Rodný 
Dali Beránek
Roman Koch
Kryštof Vejběra
Oliver Klapal
Honza Čada
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Víkend 23.-24.9. VOLNO

Středa 27.9. trénink na hřišti v Radonicích od 17.00  hod.

Pátek 29.9. trénink zrušen

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Středa 13.9. od 17.00 hod. přátelské utkání Radonice x Kbely, sraz v 16.50 na hřišti v Radonicích.

Pátek 15.9. od 17.00 hod. trénink  na hřiští v Radonicích.

Sobota 16.9. mistrovský turnaj v Zelenči, sraz v 9.30 hod. na hřišti v Zelenči, Bezručova 439

Nominace:

Roman Koch

Dali Beránek

Kuba Kratochvíl

Sam Chvojka

Vojta Moudrý

Maty Knotek

Honzik Knotek

Kryštof Vejběra

Martin Verner

Sam Rodný

Matěj Rezek

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nominace na víkendové turnaje

Nominace na sobotu 9.9.2017, sraz na hřišti v Radonicích v 8.00 hod.:

Sam Chvojka
Maty Knotek
Honzik Knotek
Roman Koch
Kryštof Vejběra
Kuba Kratochvíl
Vojta Moudrý
Dali Beránek
Oli Klapal
Sam Rodný
Martin Verner
Vláďa Stratil
Matěj Rezek
Petr Bucha
Dominik Pala
Honzik Čada
Štěpán Pavlok
Denis Vodička
Ondra Žlebek
 
Nominace na neděli 10.9.2017, sraz na hřišti v Nehvizdech v 11.30 hod.:
Sam Chvojka
Maty Knotek
Honzik Knotek
Roman Koch
Kryštof Vejběra
Vojta Moudrý
Dali Beránek
Oli Klapal
Martin Verner

Program září 2017

- tréninky starší přípravky celé září ve středu a v pátek 17.00 - 18.30 hod.

 

13.9. od 17.00 hod. přátelské utkání Radonice x Kbely, sraz v 16.50 na hřišti v Radonicích.

20.9. od 17.30 hod. přátelské utkání Radonice x Zeleneč, sraz v 17.00 hod. na hřišti v Radonicích.