AFK Nehvizdy – Slavia Radonice 1:2

Branky: 2x Pekárek

Máme za sebou druhé utkání …Čekal nás těžký soupeř z okresu …V prvním poločase se hrál dobrý fotbal v tempu…Domácí hráli aktivně a snažili se nàm napadat rozehrávku.My jsme hráli v klidu na míči a na brejky…Do kabin jsme šli za stavu 0-1 po krásné akci Aldy Moravce a Pekárka ..Ten měl pak ještě totožnou situaci ,kde tentokrát neskóroval.Do druhé půle domácí prostřídali a bylo to takové neučesané z obou stran…Domácí se snažili napadat , my byli dobří na míči a hrozili brejky…Domácí vyrovnali po dobře zahraném rohu,naopak my jsme ho špatně bránili..Ke konci utkání nám vrátil vedení Pekárek…Měli jsme ještě několik šancí ,ale ty už byli jen neproměněné…Škoda ,že se na utkání nedostavilo hned 5 nominovaných hráčů …!!!