Muži „A“ FK Kralupy – Slavia Radonice 5:1

Naši kluci přijeli na půdu prvního celku tabulky. Bohužel se nám několik hráčů omluvilo na poslední chvíli a k zápasu jsme přijeli s jedním náhradníkem. Absence klíčových hráčů Lenze, Lampíra, Zhabokrytskyiho, Šťastného a Kmocha byla byla nepříjemní, ale naši kluci zápas celý zápas odmakali a patří jim velké díky. V prvních minutách jsme na velmi pěkně připraveném pažitu působili bojácně,rychle jsme se zbavovali míčů a ve 23. minutě jsme prohrávali 2-0. Ovšem krásnou brankou Pekárka jsme se dokázali zvednout a s domácím týmem hru srovnat. Ke konci poločasu, jinak skvěle pískající trio rozhodčích, nevidělo evidentní ruku domácího kapitána v našem vápně a ten zvýšil na 3-1, což byl asi zlomový okamžik. Ve druhém poločase jsme domácí na několik minut zatlačili, hráli jsme slušný fotbal a měli jsme i několik šancí na vstřelení branky, hlavně Sop s Pekárkem, kteří zatápěli domácí obraně, ale nedokázali jsme nic dotáhnout do kontaktní branky. Domácí chytře prostřídali a my jsme odpadli fyzicky, což domácí využili ke vstřelení dalších dvou branek. Pro nás je to celkem krutý výsledek, protože jsme zápas odmakali, ale domácí předvedli skvělý výkon a ukázali, že jsou po právu v čele tabulky. Se vší pokorou musíme sportovně přiznat ,že jsme na Kralupáky neměli a gratulujeme ke 3 bodům…