STARŠÍ ŽÁCI, SK Štěrboholy – Slavia Radonice 2:7

Přátelské utkání s naším spřáteleným klubem jsme odehráli na hřišti ve Štěrboholech. Jednalo se o poslední přátelské utkání před vstupem do jarní soutěže Okresního přeboru Starších žáků Praha-východ. Vstup do utkání se nám vydařil na výbornou a už ve druhé minutě vstřelil branku Olí Klapal. Celý první poločas se na nerovném hřišti spíše bojovalo a šance obou týmů vznikaly především z individuálních chyb obranných řad. Poločas končí výsledkem 2:3 v náš prospěch. Druhý poločas chceme hrát více fotbal, ale nedaří se nám souvislejší akce a zbytečně ztrácíme i jednoduché míče. Přesto střílíme další branky, převážně ze standardních situací (3 goly po rozehrání rohového kopu) a končíme na 7-mi zářezech v síti domácího celku. Ač se zdá výsledek jednoznačný, musím pochválit soupeře za předvedenou hru a bojovnost do posledních minut.