STARŠÍ ŽÁCI 10.4.2022, Slavia Radonice – Sokol Škvorec 5:1

Do prvního zápasu jarní části sezony jsme vstupovali s odhodláním napravit výsledkově nepovedený podzim. Od prvních minut jsme soupeře zatlačili na jeho polovině a výsledkem byl rychlý gól po tečované střele. Po celý první poločas jsme měli optickou převahu, která vyústila v další branku v soupeřově sít. Po individuální chybě v obraně inkasujeme, ale hned z protiútoku navyšujeme skóre na poločasových 3:1. Do druhého poločasu vstupujeme s odhodláním brankový rozdíl navýšit a v prvních pěti minutách se dostáváme do 3 vyložených šancí, bohužel ani jedna nekončí brankou. Soupeře nepouštíme na vlastní polovinu a zlepšenou kombinací i pohybem si vytváříme dostatek šancí, z nichž dvě proměňujeme a uzavíráme tak výsledek zápasu na konečných 5:1.

Branky: Čada, Rodný, 3x Klapal