MUŽI „A“, 30.4.2022, Slavia Radonice – Slovan Velvary B 1:3

Naše áčko přivítalo rezervu Velvar a čekal nás těžký soupeř. Bohužel jsme se opět museli vypořádat s mnoha absencemi. Tou největší byl Hrubeš v obraně. Do utkání vstupujeme svižně a do druhé minuty máme několik šancí. Ovšem hosté hned z protiútoku dávají první branku. Dalších minuty se odehrávají ve stejném rytmu – my máme šance, ale branku střílí, ale branku střílí hosté. Naše obrana nefungovala dle našich představ, hráči se špatně zastupovali a v 10. minutě dostáváme třetí branku a dalo by se říct, že je po zápase. Spadla z nás nervozita a konečně jsme začali hrát. Dostávali jsem soupeře pod tlak, obrana si zvykla na tempo zápasu, bohužel branky nepřicházely. Ke konci prvního poločasu viděl hráč hostí červenou kartu po zbytečných faulech. Trestali jsme trefou Arienta a poločas končí 1:3.
Ve druhé polovině jsme hosty tlačili a byli jsme lepším týmem,bohužel branku jsme z mnoha šanci nedali. Je to pro nás zbytečná ztráta …