MLADŠÍ ŽÁCI „B“, 15.5.2022, Slavia Radonice – SKK Hovorčovice 2:2

Za krásného počasí a na skvěle střiženém trávníku jsem přivítali soupeře z Hovorčovic, který atakuje čelo průběžné tabulky a nepřijel si pro nic jiného, než výhru. A bylo nám to jak od hráčů soupeře, tak i z od Hovorčovických fanoušků jasně naznačováno. My se však dopředu nevzdáváme a od prvních minut se hrál vyrovnaný zápas s nasazením od všech hráčů. Šance střídala šanci a první branku zápasu střílejí hosté po chybné rozehrávce domácího brankáře. Radonické borce obdržená branka nepoložila, spíše naopak. Do konce poločasu se nám podařilo vyrovnat dalekonosnou střelou Dalibora Nováka.

Druhý poločas začínáme tlakem a po centru Damiána Chadžieva si domácí obránce sráží míč za vlastního brankáře a vedeme 2:1. Tento stav vydrží do 41. minuty, kdy po křídle uniká útočník hostů a po několika odrazech od našich obránců je vyrovnáno. Do konce zápasu mají obě mužstva ještě několik šancí na vstřelení vítězné branky, ale brankáři předvádějí výborné zákroky a končený výsledek 2:2 je zasloužený pro oba týmy