MUŽI „A“, 22.5.2022, SK Kosmonosy „B“ – Slavia Radonice 7:1

Za pěkného jarního počasí jsem přijeli odehrát další mistrovské utkání k třetímu týmu tabulky, rezervě mužstva divizních Kosmonos, kde nás čekal krásný fotbalový areál.

Bohužel máme v kádru mnoho zraněných opor a někteří hoši se nám na zápas bohužel vykašlali ….👎

Do utkání vstupujeme ve slepené sestavě a od první minuty jsou domácí lepším týmem. Brzy prohráváme 2-0, ale nic nevzdáváme a snižujeme na rozdíl jedné branky. Domácí díky své kvalitě přidávají do poločasu ještě dvě branky a je prakticky po zápase.

Druhý poločas začal chybnou rozehrávkou našeho brankáře přímo na nohu domácí střelce a bylo to 5:1. Začali jsme odpadat fyzicky a nutno přiznat, že některé kluky opustila fotbalová snaživost a moc se nesnažili. Domácí vyhráli zaslouženě, jen to nemuselo být takovým rozdílem. Dá se říci, že více než polovinu branek jsme domácím darovali, tak snad to pro nás bude poučení do dalších zápasů.