11.9.2022, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE „B“ – SPARTAK ČELÁKOVICE 7:0, ODOLENÁ VODA – SLAVIA RADONICE „A“1:2

První mistrovské zápasy odehrály oba týmy starších žáků a 6 bodů je doma.

V dopoledním zápase nastoupil na domácím hřišti B-tým starších žáků, doplněný o 4 kluky z A-týmu, proti soupeři z Čelákovic. Od začátku se hrálo vyrovnané utkání s mírnou převahou domácího týmu. První branku utkání jsme vstřelili v 23. minutě a do konce poločasu jsme přidali další 4 branky.

Druhý poločas jsme měli jasnou převahu, ale ze spousty šancí jsem využili pouze 2 a konečným skore 7:0 jsme úspěšně vstoupili do nového ročníku.

Odpolední zápas odehrálo Ačko na hřišti Aero Odolená Voda. Od začátku zápasu jsem se do soupeře zakousli a vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale žalostná koncovka nás trápila celý zápas. Šancí bylo na několik zápasů, ale výborný golman soupeře a naše nepřesná koncovka určila finální výsledek 2:1.

Úspěšný vstup do soutěže se budeme snažit zopakovat v dalším kole, kdy Ačko čeká tým z Hovorčovic a Benfika zavítá do Nehvizd.