18.9.2022, STARŠÍ ŽÁCI, TJ SLAVIA RADONICE „A“ – SKK HOVORČOVICE 11:1

V prvním domácím zápase našeho žákovského ÁČKA jsme přivítali soupeře z Hovorčovic, který přijel s mužstvem složeným převážně z ročníku 2009, tedy o rok mladší kluci, než většina našich hráčů. Od začátku jsme si šli za svým cílem a to hrát kombinační fotbal s maximálním držením míče. Dařil se nám přechod do útoku na naše rychlé hráče, bohužel nás opět trápila koncovka a i z vyložených šancí se nedokážeme prosadit. Přesto odcházíme do kabin s poločasovým výsledkem 5:0. Musím pochválit soupeře, že se i za rozhodnutého stavu nevzdával a stále chtěl útočit. Ve druhém poločase jsme pokračovali v naší hře a přidali dalších 6 branek. Kluci z Hovorčovic se přeci jen dočkali a po hrubce našeho brankáře vstřelili vytoužený gól.

Stále máme na čem pracovat a pokračujeme v naší cestě……….