25.9.2022, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE „B“ – SK ŠESTAJOVICE 3:5

Přivítali jsme soupeře ze Šestajovic. Trápí nás velká marodka, proto byla sestava kombinovaná i s mladšími žáky. První 15-ti minutovka nám utekla a než jsme se zkoncentrovali, prohrávali jsme 3:0. Do poločasu jsme se zlepšili a snížili na 1:3. Po poločase jsem začali s větší bojovností, napadáním a dostávali jsme soupeře pod tlak. Bohužel naše hezká 5-ti minutovka byla završena soupeřovým gólem. V bojovnosti jsme neustávali a v 53. a 54. minutě jsme dvakrát skórovali. Jednou z penalty a pak krásnou akcí našeho útočného dua z mladších žáků. Dramatickou situaci vyřešil poslední inkasovaný gól na 3:5. Soupeř byl lepší, blahopřejeme. Naše bojovnost na zvrácení výsledku nestacila, čeká nás ještě hodně práce.