26.10.2022, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE – SC XAVEROV 4:3

Na přátelské utkání jsem si pozvali tým SC Xaverov, který byl složen z kluků ročníku 2009 a 2008. V mladších kategoriích jsem se potkávali poměrně často a vždy se jednalo o vyrovnaná utkání. I tentokrát se odehrál souboj, ve kterém se oba týmy přetahovali o výsledek, šťastnější byl nakonec domácí tým.

Od začátku se hrálo ve vysokém tempu, oba týmy se snažily držet míč na svých kopačkách a nedovolit soupeři ohrožení své branky. První dvě branky jsem vstřelili po hezkých kombinačních akcích. Soupeř se však nenechal zahanbit a během několika minut předvedl ukázkový obrat na 2:3. Do konce poločasu si vyprodukovaly oba týmy další šance a první poločas skončil průběžným vedením našeho týmu 4:3.

Ve druhé půli se oba týmy soustředili hlavně na obrannou fázi a i přes několik šancí jsme se dalšího golu nedočkali.

Uzavřeli jsem tak vítězný hattrick přátelských zápasů s týmy z vyšších soutěží (Brandýs-Boleslav, Zeleneč, Xaverov) a těšíme se na zápasy Zimní ligy na Meteoru, které začínají v druhé polovině listopadu.