8.1.2023, ZIMNÍ LIGA, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE – FK BRANDÝS-BOLESLAV 3:6

První utkání po novém roce jsme odehráli ve svižném tempu s soupeřem z krajského přeboru. Utkání bylo pro nás hodně běhavé, bojovné na užším hřišti plné osobních soubojů. První poločas jsme obstojně zvládli dali jsme první gól, potom dvakrát inkasovali. Přestože jsem byli většinu utkání pod tlakem snažili jsme se situace vyřešit fotbalově. Drobné nepřesnosti byli okamžitě trestány ztrátou míče. Fotbalově jsme byli horší, ale  tento deficit jsme nahrazovali bojovnosti a nasazením. V druhém poločase nám trošku začali scházet síly, fyzicky jsme začali prohrávat osobní souboje. Prostřídali jsme jednotlivé posty, takže v rámci přípravy jsme zkoušeli kluky na různých místech. Vyměnili jsme i brankáře. Trošku zmatek. Chvilku trvalo než se kluci srovnali s novými posty čehož soupeř využil a poskočil na  1:5.

Dokonce jsem ještě korigovali na konečných 6:3. Celkově pěkné utkání, pro nás srovnání s   lepším týmem a celkově vysoké tempo. Ale určitě jedeme domů se vztyčenou hlavou.