29.1.2023, ZIMNÍ LIGA, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE – DUKLA JIŽNÍ MĚSTO 3:3

V mírně mrazivém počasí jsme odehráli zápas zimní ligy proti týmu Dukla Jižní Město, který byl složený s kluků ročníku 2009 a 08. Od prvních minut se hrál vyrovnaný zápas s šancemi před oběma brankami. Dařilo se nám využívat rychlosti našich hrotových útočníků a přesnými přihrávkami jsme se dostávali do vyložených příležitostí, bohužel nás opět trápila koncovka. Přesto jsme poločas vyhráli 2:1. Na začátku druhé půle jsme přidali rychlou branku a do 50. minuty kontrolovali hru. Vlastní chybou, kdy jsem dostali našeho brankáře nepřesnou přihrávkou pod tlak, jsme dovolili soupeři přiblížit se na rozdíl jediné branky. V poslední minutě zápasu zahrával soupeř rohový kop a díky naší nedůslednosti při bránění vyrovnal na konečných 3:3