MLADŠÍ ŽÁCI, WOLFSBERG CUP

Naši mladší žáci TJ Slavia Radonice se zúčastnili prestižního turnaje v rakouském Wolfsbergu. V turnaji jsme se utkali s týmy MTSV Südwest, SV Langenzersdorf, Dunavarsányi TE-1, Diósjenői Sportegyesület, CS Gloria Arad a Dunavarsányi TE-2. Každý zápas byl velmi vyrovnaný, a naši hráči se ukázali jako skuteční bojovníci. Do každého zápasu dali maximum a jejich snaha byla vidět na každém kroku. Díky odhodlání a týmové spolupráci jsme nakonec obsadili krásné 3. místo. Jako zvláštní inspirace pro naše hráče posloužila návštěva zápasu 1. rakouské ligy, kde mohli vidět profesionály v akci. Tento zážitek je mohl motivovat a pomoci jim na hřišti podat ještě lepší výkon. Hráči zaslouží velkou pochvalu za své nasazení a týmového ducha, který ukázali po celý turnaj. Zápasy s kvalitními týmy nám mohou ukzat naše slabiny pomoci v neustálém zlepšování.