31.8.2024, MLADŠÍ ŽÁCI, FK Benešov – TJ Slavia Radonice 12:3

V sobotu 31. srpna 2024 jsme odehráli zápas v Benešově, kde jsme po prvním poločase vedli 1:2. Navzdory dobrému začátku a našemu vedení se nám nepodařilo udržet tempo a nakonec jsme zápas prohráli vysokým rozdílem 12:3. Soupeř z Benešova byl velice kvalitní a přehrál nás ve všech směrech, zejména ve fyzické kondici a technické dovednosti. Druhý poločas se stal pro nás náročným, a i přes snahu našich hráčů jsme nebyli schopni odolat jejich tlaku. Tento zápas byl pro nás velmi užitečný, neboť nám ukázal oblasti, na kterých musíme v tréninku zapracovat. Přestože je výsledek drsný, hráči získali cenné zkušenosti, které nám pomohou do dalších utkání. Věříme, že se z této porážky poučíme a budeme příště lépe připraveni.

Hodnocení kapitána Tomáše Kratochvíla: První poločas jsme vyhráli 1:2 a druhý poločas jsme přestali hrát a inkasovali jsme hodně gólů, takže byl výsledek zápasu 12:3.