7.9.2024, DOROST, VELTĚŽ/LÍBEZNICE – SLAVIA RADONICE 1:13

Po nepovedeném úvodním zápase s Boleslaví nás čekal na hřišti v Líbeznicích sloučený tým Veltěž/Líbeznice, který je nováčkem dorostenecké soutěže na Praze-východ.

Naším cílem v dnešním zápase bylo vytvořit na soupeře tlak od prvních minut, napadat rozehrávku a využít našich křídelních hráčů pro rychlé výpady do soupeřovy obrany. Od prvních minut nepouštíme domácí na naši polovinu a i přes inkasovanou branku, po individuální chybě v obraně, vedeme do 23. minuty rozdílem 4 branek. Poločasové skore 1:7 z pohledu domácích nám dává možnost poskytnout výraznější prostor klukům z lavičky.

Způsob naší hry se ve druhém poločase nemění, kombinujeme na soupeřově polovině a vytváříme si jednu šanci za druhou. Konečný výsledek 1:13 pro náš tým je zaslouženým odrazem předvedené hry.

Další zápas odehrajeme na domácím hřišti proti dalšímu nováčkovi dorostenecké soutěže, týmu Dobřejovic.