22.9.2024, DOROST, SK ZÁPY/HRUSICE – SLAVIA RADONICE 0:8

V neděli jsme za krásného slunečného počasí vyrazili na další mistrovský zápas do Ladových Hrusic, kde má základnu sdružený tým SK Zápy/Hrusice. V loňském roce jsem s tímto soupeřem sehráli vyrovnané zápasy.

V okleštěné sestavě (chybělo 6 kluků ze základní sestavy) dostali příležitost mladší kluci ročníku 2009 a chopili se své šance na výbornou. Prvních 20 minut byla hra vyrovnaná a i když jsme drželi míč na našich kopačkách, dokázali si domácí vypracovat 2 slibné šance. Střelecky jsme se prosadili ve 24. minutě, kdy Dali Beránek chytrou střelou podél brankaře otevřel gólové hody našeho týmu. Po této brance jsme zařadili vyšší rychlostní stupeň a do konce prvního poločasu přidali ještě 3 branky.

Druhý poločas jsme odehráli povětšinu na polovině domácích a pohlednou kombinační hrou se dostávali do slibných příležitostí. V 68. minutě nachytal Sam Rodný strážce domácí svatyně a křižnou střelou z hranice velkého vápna zvýšil na rozdíl 5-ti branek.

V rozmezí 87. – 90.min přidáváme ještě další 3 branky a odjíždíme s jednoznačným výsledkem 0:8 z pohledu domácích.

Příští zápas nás čeká boj o první příčku tabulky s doposud neporaženým týmem Úval.