8.9.2024, MLADŠÍ ŽÁCI, TJ Slavia Radonice – SK Viktoria Sibřina 10:3

V Radonicích se odehrál zápas proti Sibřině, který domácí tým vyhrál jednoznačně 10:3. Skóre otevřel v 7. minutě Petr Pospíšil a hned minutu nato zvýšil Patrik Linhart na 2:0. Linhart přidal další gól ve 10. minutě a Radonice vedly už 3:0. V 12. minutě se prosadil Metoděj Beránek, a ve 20. a 23. minutě přidal dva rychlé góly Jakub David Veselý, čímž zvýšil vedení na 6:0. Sibřina odpověděla gólem Maxima Duchka v 28. minutě, ale Patrik Linhart o sedm minut později završil svůj hattrick a poslal Radonice do vedení 7:1. Matěj Beneš ve 37. minutě zvýšil na 8:1 a i Veselý přidal další gól. Linhart dovršil desátý gól Radonic v 63. minutě, čímž korunoval svůj skvělý výkon. Sibřina sice přidala dva góly v závěru, ale vítězství domácích bylo nezpochybnitelné.