MUŽI „A“, 17.4.2022, Slavia Velký Borek – Slavia Radonice 1:2

Branky:Šťastný,Zhabokrytskyi

Do Borku jsme jeli pro důležité body v boji o udržení v krajské soutěži.
Do utkání jsme vstoupili aktivně a zodpovědně .Na všech našich hráčích byla vidět chuť vyhrát … Od začátku zápasu jsme aktivnější, držíme míč na našich kopačkách a vytváříme si slibné příležitosti. Domácí nám svou silovou a někdy až zákeřnou hrou znepříjemňovali kombinace. Dohrávali souboje a hráli velmi tvrdě. I tak jsme šli po povedené akci do zaslouženého vedení 1-0. Domácí vyrovnali na 1:1 ze sporné penalty. Chvíli po inkasované brance jsem si vzali vedení v zápase zpět a zakončili první poločas zaslouženým výsledkem.

V druhém poločase nás domácí napadali ještě tvrdší hrou než v první půli, nakopávali míče , dohrávali souboje většinou nekorektním faulem a bohužel několik hráčů má ze zápasu zranění. I přesto rozhodčí umožnili domácím zahrávat mnoho standartních situací na útočné polovině. Nicméně naši kluci hráli skvěle v defenzívě a nepustili domácí borce do žádné velké šance .. Bohužel i my jsme se museli uchýlit k nakopávaným míčům ,čímž trpěla naše ofenziva a kluci jako Sop a Pekárek si moc nezahráli. Škoda ,že ještě Pekárek neproměnil své sólo na konci zápasu …