MUŽI „A“, 23.4.2022, SLAVIA RADONICE – SOKOL CHOTĚTOV 1:0

Branka:Mejsnar

Náš tým čekal další těžký zápas a musím říct ,že jsme ho skvěle zvládli a to i přes spoustu překážek – hodně zraněných hráčů a zvláštní vedení utkání jejich arbitry.. 👎 Náš tým vstoupil do utkání aktivně, snažili jsme se hrát kombinační fotbal a nedat soupeři od začátku nic zadarmo. Celý první poločas jsme jasně lepší, bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku, ač jsme měli několik příležitostí k navýšení počtu branek v soupeřově síti. Na druhou stranu je třeba vyzdvihnout našeho brankáře Domlátila ,který chytil hostům „vymyšlenou“ penaltu již ve 12. minutě. Následně byl vyloučen náš vedoucí mužstva za protest proti řízení utkání. Nás to nepoložilo a makali jsme dál. Ve 32.minutě střílí branku Mejsnar . První poločas končí výsledkem 1-0.

Druhý poločas pokračuje ve stejném duchu. Jsme lepší ,jsme na míči a makáme. Soupeře stejně jako celý zápas do ničeho nepouštíme a tak jejich jedinou pořádnou šancí v zápase byl neúspěšný pokutový kop z prvního poločasu. V 74.minutě Pekárek vyškolí obranu soupeře, následně je v pokutovém území podražen, avšak píšťalka pana Laštovičky mlčí. Pekárek se tedy vrhá za protihráčem ,kde ho v souboji obere o míč a chce zaútočit ,rozhodčí ovšem píská faul a dokonce uděluje druhou ŽK tudíž ČK 🤦🤦. Děkujeme pěkně. Hned poté ujely nervy našemu hráči na střídačce Karabellovi a bohužel i on je tentokráte po právu vyloučen.🤫 Utkání pokračuje, náš tým je semknutý a bojuje jeden za druhého. Zápas jsme zaslouženě dovedli do vítězného konce a ani výroky arbitrů nás tentokráte nedostali. …Divákům děkujeme za podporu

Honza Janík, trenér