MUŽI „A“, 8.5.2022, AFK LUŽEC NAD VLTAVOU – SLAVIA RADONICE 4:3

Naše oslabené mužstvo čekal důležitý zápas v boji o udržení v krajské soutěži. Hrálo se vyrovnané utkání na perfektně připraveném trávníku a před pěknou diváckou kulisou. Domácí šli do vedení v 10. minutě zápasu po důrazné, přímočaré akci. Herně jsme měli v prvním poločase navrch, měli jsme několik jasných gólových šancí, ale bohužel jsme selhali v koncovce. Vyrovnali jsme až po rohovém kopu ve 20. minutě. Domácím se podařilo ve 45. minutě vstřelit druhý gól střelou zpoza velkého vápna, nutno podotknout, že jsem branku soupeři nabídli naším nedůrazným napadáním.
Druhý poločas začínáme třemi šancemi, ale opět bez vstřelené branky.Utkání bylo z obou stran důrazné, ve velké intenzitě, ale vše v duchu fair play. Po několikátém rohovém kopu konečně vyrovnáváme a jsme zase o chloupek lepší a hrozíme z brejků. Další nedůslednost naší obrany však trestá domácí kapitán brankou na 3:2, opět přesnou střelou z hranice velkého vápna… Podaří se nám vrátit do zápasu a po krásné akci Pekárka vyrovnáváme stav zápasu na 3:3. Nutno pochválit hlavně střelce branky Pekárka a Sopa, kterých bylo plné hřiště. Náš tým má opět několik šancí ,ale bez kýženého gólového efektu ..Domácí v 82 min zahrávali dva slepené rohy a díky našemu nepovedenému odkopu odraženého míče se jim podaří nastřelit centr zpět do vápna a Mejsnar si sráží míč do vlastní sítě. Výsledek je krutý ,ale můžeme si za něj sami. Velmi dobrý výkon předvedli páni rozhodčí. Kluky musíme pochválit za skvělý fotbal a doufejme, že si příští týden ponecháme doma 3 body v zápase s týmem Hovorčovic.