20.9.2022, STARŠÍ ŽÁCI „A“, SLAVIA RADONICE – FK BRANDÝS – BOLESLAV „B“ 7:2

V rámci superanglického týdne, kdy náše Áčko čekají během 8-mi dnů 4 mistrovské zápasy jsme přivítali na našem trávníku Brandýské béčko, doplněné o 3 kluky z A-týmu, hrajícího krajskou soutěž. My jsme se naopak potýkali s absencí 5-ti hráčů základní sestavy a povolali jsem kluky z našeho béčka a dokonce z mladších žáků.

Musím smeknout před přístupem celého týmu, který od prvních minut předváděl pěkný, kombinační fotbal. Soupeře jsme nepouštěli do vyložených šancí a pokud se přeci jen dostal před naší bránu, ztroskotal na skvěle chytajícím brankáři. Poločasové vedení 4:1 jsme ve druhé půli ještě navýšili a konečné skore 7:2 je nejen skvělým výsledkem, ale i příslibem, že můžeme v případě potřeby využít hráče z naší rezervy, případně z týmu mladších žáků.

Dalším soupeřem budou silné Šestajovice, které se prezentují podobným herním stylem jako my a předpokládám, že se odehraje skvělé utkání.