24.9.2022, STARŠÍ ŽÁCI, AFK NEHVIZDY – SLAVIA RADONICE „A“ 0:4

Za krásného podzimního rána jsem sehráli další mistrovské utkání, tentokrát ve sportovním areálu AFK Nehvizdy. Do utkání jsem vstoupili v téměř kompletní sestavě, od začátku jsme udávali tempo zápasu a pouze výjimečně pouštěli soupeře na naši polovinu. Domácí postavili sedm až osm hráčů do bloku před velké vápno a my museli trpělivě dobývat svatyni domácích. Bohužel nás opět trápila koncovka a z mnoha šancí v prvním poločase jsem proměnili pouze jednu a do kabin jsem odcházeli za stavu 0:1 pro nás.

Do druhého poločasu jsme upravili rozestavení a během deseti minut soupeř inkasoval další 3 branky. Velká většina našich protiútoků skončila mnohdy nesmyslně zvednutým praporkem trenéra domácích, signalizujícím ofside. Nenechali jsem se rozhodit a pokračovali v naší hře. Konečný výsledek 0:4 v náš prospěch nás posouvá do čela tabulky.

Další zápas nás čeká ve středu 28.9. od 10.00 hod. na domácím hřišti proti týmu Čelákovic.