28.9.2022, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE – SPARTAK ČELÁKOVICE 10:0

Ve středečním, deštivém dopoledni jsme odehráli další mistrovské utkání na domácím hřišti proti soupeři z Čelákovic. Soupeř nám dopředu oznámil, že má v týmu velkou marodku a přijel s několika hráči o 2-3 roky mladšími. Musím sportovně ocenit, že do zápasu kluci nastoupili a statečně bojovali celých 70.minut.

Od prvních minut se hrálo pouze na polovině hostujícího týmu a místy až drtivý tlak jsem přetavili do poločasového 4 gólového vedení. V druhém poločase jsme po hezkých kombinačních i individuálních akcích přidali dalších 6 branek a dokráčeli si pro pohodové vítězství 10:0.

O víkendu nás čeká vzájemné derby obou našich týmů starších žáků, kde si vyzkoušíme různé varianty rozestavení a postů našich hráčů

Přijďte fandit – hraje se v neděli 2.10. od 10.00 hod. na hřišti v RADONICÍCH.