28.9.2022, STARŠÍ ŽÁCI, AERO ODOLENÁ VODA – SLAVIA RADONICE „B“ 4:2

Zápas s Aero Odolena Voda zahájil vytrvalý déšť, který podmáčel trávník. První poločas jsme se nechtěli umazat hráli jsme tak nějak aby se neřeklo. Trápení dokonala v poslední minutě prvního poločasu penalta. Celkem zaslouženě jsme ho prohráli 0:3. V druhém poločase jsme hýřili pohybem, byli jsme všude včas. Chtěli jsme se ještě porvat o výsledek. V 57. minutě snižujeme na 1:3 a o tři minuty později 2:3. Další minuty našeho  tlaku byly ve znamení zahozených šancí. Najednou nám bylo hřiště malé, akorát jsme nedokázali trefit zařízení. Po spálených šancích jsme byli potrestáni v poslední minutě hezkou střelou zpoza šestnáctky k tyči. Celkem za první poločas zaslouženě odjíždíme s porážkou 2:4.