13.5.2023, STARŠÍ ŽÁCI B, AFK NEHVIZDY – SLAVIA RADONICE 7:5

Další mistrovské utkání zavedlo naše „mladší“ straší žáky na ne zcela oblíbené hřiště do Nehvizd. První poločas odehrál základ kluků ročníku 2009 a i přes poměrně vyrovnanou hru nás soupeř vyškolil v efektivitě zakončení a odskočil do vedení 5:0. Do druhého poločasu nastoupili 4 kluci z ročníku 2008 a na hře to bylo znát. Soupeře jsme zatlačili a pomalu začali ukrajovat z náskoku. I přes nepřízeň domácího pomezního, který odmával několik sporných ofsajdů, se nám dařilo domácí tým přehrávat, bohužel se nám nepovedlo dotáhnout soupeřův náskok. Vstřelili jsem za druhý poločas 5 branek, soupeř přidal další 2 goly a končený výsledek hovoří v náš neprospěch.

Přesto musím kluky pochválit za jejich přístup a snahu o kombinační hru. Jen tak dál….