7. 10. 2023, MLADŠÍ ŽÁCI, FK Říčany – TJ Slavia Radonice 5:4

Fotbalové utkání mezi týmy Říčan a Radonic se stalo opravdovým dobrodružstvím, které divákům nabídlo vzrušení a napětí až do posledních vteřin. Skóre 5:4 ve prospěch Říčan hovoří za vše. První poločas byl ve znamení domácího týmu Říčan. Zápas začal rychlým tempem a Říčany rychle získaly vedení 3:0. Druhý poločas byl však úplně jiným příběhem. Radonice vstoupily na hřiště s novým elánem a odhodláním. Během několika minut dokázali snížit náskok Říčan a dostat se zpět do hry. Emoce byly cítit na každém metru hřiště. Oba týmy bojovaly za každý míč a snažily se vytvořit šance. V posledních minutách zápasu se Radonicím podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Ze závěrečného tlaku už ale vyrovnat nedokázaly. Kapitán Radonic Martin Jaitner hodnotil utkání slovy: „Myslím si, že jsme si zápas prohráli v první polovině. Jinak v té druhé se mi náš výkon líbil.“