8.10.2023, MLADŠÍ DOROST, SOKOL ŠKVOREC – SLAVIA RADONICE 3:6

Co napsat k tomuto zápasu – ač jsem se před zápasem ujišťovali, že soupeře nepodceníme a začneme od začátku hrát náš kombinační fotbal, bylo vše jinak. Než jsem se rozkoukali, prohrávali jsem v 10. minutě 2:0. Naštěstí se kluci chytili za nos, přeřadili na vyšší stupeň a do poločasu jsem několika pohlednými akcemi otočili stav zápasu na 3:5 v náš prospěch. Ve druhém poločase to byl spíš boj proti soupeři, který pouze odkopával balony ze své poloviny, přidal k tomu několik likvidačních zákroků, které rozhodčí nechával bez jakékoliv odezvy a jsem strašně rád, že jsem ze Škvorce odjeli všichni svými auty a ne v sanitce. Tak zákeřného soupeře, kdy několika hráčům vůbec nešlo o to, jak vybojovat balon, ale spíš jak zastavit protihráče za každou cenu, jsem dlouho neviděl.

Vybojované vítězství, jsem rád, že se naši kluci nesnížili k nějakému oplácení a se zaťatými zuby vydrželi neustálé okopávání a fauly ze strany soupeře.