28.10.2023, MLADŠÍ DOROST, SLAVIA RADONICE – SOKOL HRUSICE 0:4

Do zápasu s Hrusicemi vstupujeme ve značně okleštěné sestavě. Probíhající podzimní prázdniny si nenechalo ujít 10 kluků z širšího kádru, proto musíme povolat 6 kluků z ročníku 2009.

První poločas nebyl z naší strany vůbec špatný a kdybychom proměnili 3 vyložené šance, kdy jsme šli sami na hostujícího brankáře, mohl se zápas vyvíjet jinak. Bohužel jsme v poslední minutě prvního poločasu neuhlídali rohový kop soupeře a odcházím do kabin za stavu 0:1.

V druhém dějství se snažíme utkání zvrátit, ale postupně nám docházejí síly (tři hráči odehráli dopolední zápas za A mužstvo chlapů) a soupeř využívá našich okének v obraně a postupně přidává další 3 branky. Musím pochválit mladší kluky, za jejich přístup, kdy hráli proti i o 3 roky starším klukům, i za předvedený výkon.