23. 3. 2024, MLADŠÍ ŽÁCI, TJ Tatran Sedlčany – TJ Slavia Radonice 2:5

V sobotu jsme začali jarní část soutěže utkáním v Sedlčanech. Soupeř byl po podzimu v horních příčkách tabulky, takže jsme se těšili na opravdu těžký zápas. Již ve 12. minutě utkání Matěj Sůva poslal svůj tým Sedlčan do vedení 1:0. Následně se v 16. minutě podařilo Sedlčanům navýšit svůj náskok na 2:0. V této fázi utkání jsme se ale nevzdali a ukázala se síla týmu. V 18. minutě jsme se dostali zpět do hry díky gólu v podání Jiřího Uhlíka, který snížil na stav 2:1. Jiří Uhlík nezahálel a již v následující minutě vyrovnal na 2:2. Obrat pak přišel v 32. minutě, kdy Jan Kaštovský poslal tým Radonic poprvé do vedení 2:3. Jan Kaštovský pak v 35. minutě navýšil náskok hostů na 2:4 z penalty po faulu na Gila Rodného. Svůj hattrick Jenda uzavřel v 69. minutě, když vstřelil svůj třetí gól a poslal tak tým Radonic k vítězství 2:5. Celkově to bylo pohledné utkání, které ukázalo sílu obou týmů. Pro tým Radonic znamenalo povedený vstup do sezóny.

Kapitán Radonic Patrik Linhart viděl utkání takto: „Dnešní zápas byl velmi dobrý. První poločas jsme bohužel prohrávali, ale jak jsme dostali 2 gól, tak jsme byli namotivovaní vyhrát a druhý poločas byl náš.“