7. 4. 2024, MLADŠÍ ŽÁCI, TJ Slavia Radonice – SK Olympie Dolní Břežany 5:2

V nedělním fotbalovém utkání v Radonicích hostil místní tým SK Olympii Dolní Břežany před početnou skupinou fanoušků, která čítala 59 diváků. Už v úvodu zápasu se domácí chopili vedení, když Filip Náhlovský v 6. minutě otevřel skóre a poslal svůj tým do vedení 1:0. Situace se pro Radonice dále vyvíjela slibně, když Tomáš Kratochvíl v 10. minutě zvýšil náskok na 2:0. Nicméně hostující tým dokázal odpovědět a v 17. minutě Matyáš Soukup snížil na 2:1. Následně přišelo vyrovnání v 28. minutě, kdy Jakub Šulák vyrovnal na 2:2. Po přestávce Radonice zlepšily hru a v 48. minutě Martin Jaitner poslal svůj tým do vedení 3:2. Jan Kaštovský poté v 64. minutě navýšil vedení na 4:2 a vzápětí v 65. minutě Tomáš Kratochvíl stanovil konečný výsledek na 5:2. Radonice ukázaly skvělou druhou polovinu zápasu a zaslouženě si připsaly další vítězství do svého portfolia.

Kapitán Radonic Kryštof Pavelka hodnotil utkání takto: „Prvních deset minut jsme hráli dobře, dali jsme dva góly, ale potom jsme přestali hrát dostali jsme dva góly. Soupeř to srovnal, plus jsme naráželi do hráčů, když jsme dělali kličky. O poločase jsme si něco řekli a druhou půli jsme odehráli výborně. Nakonec jsme dali góly a vyhráli 5:2. Takže další tři body do tabulky“