31. 3. 2024, MLADŠÍ ŽÁCI, TJ Slavia Radonice – TJ Viktoria Vestec 2:2

V nedělním fotbalovém zápase v Radonicích hostili místní tým TJ Viktoria Vestec před početnou skupinou fanoušků, která čítala 48 diváků. Rozhodčím tohoto utkání byl Samuel Rodný, který dohlížel na fair play a spravedlivý průběh hry. V průběhu zápasu se oba týmy přetahovaly o vítězství, přičemž ve 29. minutě se hostujícímu týmu podařilo otevřít skóre díky gólu Jana Bendy, stav 0:1. Nicméně tým Radonic nepolevil a ve 49. minutě se Jan Kaštovský postaral o vyrovnání na 1:1. Viktoria Vestec však opět dokázala posunout svůj tým do vedení v 61. minutě, tentokrát díky gólu Dariuse Mináře, stav 1:2. Zápas se zdál být rozhodnutý, ale tým Radonic se nevzdal. Po penatovém zákroku na Jana Uhlíře a následné nařízené penaltě v 70. minutě Jan Kaštovský znovu vyrovnal na konečných 2:2.

Kapitán Radonic Vilém Hřebík hodnotil utkání takto: „V první půli jsme si vytvořili hodně šancí, ale nepodařilo se dát gól, a v poločase jsme prohrávali 0:1. Soupeř byl kvalitní, v zápase bylo mnoho šancí na obou stranách, nakonec jsme trpělivou snahou a také díky penaltě vybojovali remízu 2:2. Při velké velikonoční absenci v týmu jsme s ťímto výsledkem spokojeni.“