13.4.2024, STARŠÍ ŽÁCI, RAPID PSÁRY – SLAVIA RADONICE 2:2

Od začátku zápasu jsme byli jednoznačně aktivnějším týmem. Okolo 10. minuty fauloval brankář soupeře našeho útočícího kapitána před pokutovým územím. Tento zákrok našeho kapitána vyřadil ze hry, naštěstí ne na celý zápas. Rozhodčí ocenil tento zákrok přímým kopem, který jsme ale v gól neproměnili. Stále jsme byli aktivnější, soupeř nám fyzicky nestačil a naší bránu sporadicky ohrožoval pouze z brejků. Bohužel z jednoho takového brejku jsme ve 14. minutě inkasovali a prohrávali jsme 0:1. To nás ale nezlomilo, aktivně jsme útočili, ale do konce poločasu se skóre neměnilo.

2. půle byla opět jednoznačně v naší režii. Naše vůle po vítězství a důraz se vyplatily. V 58. minutě jsme srovnali na 1:1 a 4 minuty na to už jsme vedli 2:1. Vítězství jsme si už nechtěli nechat vzít. Stále jsme aktivně hráli převážně na polovině soupeře. V 80. minutě došlo k nemilé situaci. Rozhodčí chybně posoudil aut na naší polovině (přímo před střídačkou soupeře) a i přes hlasitý odpor trenérů a rodičů nechal vhazovat soupeře, toleroval špatně vhozený aut (soupeř na to fakt spěchal) a z této situace skončil míč v naší brance. Víc už rozhodčí nedovolil a ukončil zápas. Konečný stav 2:2. Všichni jsme cítili křivdu. Vášně planuly. Skoro by se chtělo říci, že rozhodčí udělal vše pro to, aby domácí neprohráli.

Domů jsme si za „vyhraný“ zápas přivezli 1 bod. Klukům každopádně patří dík.