23.3.2024, STARŠÍ ŽÁCI, TATRAN SEDLČANY – SLAVIA RADONICE 3:3

První zápas jarní části sezóny. Na podzim jsme doma se Sedlčany prohráli hrozivě 1:17. Jaké asi bude jaro?

Domácí si určitě mysleli, že 3 body mají v kapse, tak jednoduché to ale nebylo. Začali jsme aktivně, obrana držela. Škoda, že nezužitkujeme vypracované šance. Ve 12. minutě dáváme s asistencí domácího hráče gól a vedeme. Bohužel, za minutu soupeř srovnává a v 18. minutě nám dává další gól, prohráváme 1:2.

Po přestávce jsme opět aktivní, kluci si věří, žádné poraženecké nálady. V 58. minutě srovnáváme a 3 minuty na to jdeme do vedení. Soupeř se strachuje o výsledek, stupňuje tlak a v 71. minutě srovnává. Remíza 3:3 vydržela až do konce zápasu. Super výkon. Kluci ukázali, že je nezlomí ani nepříznivý vývoj zápasu. Po slabém podzimu to na jaře vypadá nadějně.