31.3.2024, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE – VIKTORIA VESTEC 2:4

Vestec je 1. ve skupině, zatím žádný zápas neprohráli. Na podzim jsme ve Vestci dostali 17 gólů a nedali jsme ani jeden. Hrajeme o velikonoční neděli, omluvenek je hodně, na střídání máme 2 hráče, z toho je 1 gólman.

Utkání to nebylo vůbec jednoduché. Rozhodně jsme se jen nebránili, měli jsme spoustu gólových šancí, škoda těch neproměněných. První gól jsme dávali my a od 19. minuty jsme vedli, ale ne dlouho. V 26. minutě hosté srovnali, ve 32. minutě odskočili o gól a za další 4 minuty přidali ještě jeden. Do kabin jsme šli za stavu 1:3. Vzdát se naši kluci rozhodně nechtěli. 10 minut před koncem jsme snížili na 2:3 a stále jsme se prali o výsledek. Vůle byla, ale síly na konci přeci jenom ubývaly. Bylo to těžké, hnát se dopředu a hned se zase vracet. 3 minuty před koncem nám utekl soupeřův útočník a pečetil na konečných 2:4.

Statečný výkon proti 1. týmu v tabulce, navíc téměř bez střídání. Jsme plni optimismu do dalších zápasů. Můžeme se měřit s kýmkoli. Díky kluci.