13. 4. 2024, MLADŠÍ ŽÁCI, SK Rapid Psáry – TJ Slavia Radonice 2:4

V sobotním fotbalovém zápase v Psárech se odehrál dramatický duel, ve kterém domácí tým SK Rapid Psáry přivítal tým Radonic. I přes výsledek 2:4 ve prospěch Radonic to byl velmi vyrovnaný zápas, který nabídl divákům hodně vzrušení. Již v úvodu zápasu se týmu Radonic podařilo ujmout vedení, když v 5. minutě Martin Jaitner otevřel skóre a poslal svůj tým do vedení 0:1. O pět minut později pak Petr Pospíšil navýšil náskok hostů na 0:2. Domácí tým se však nevzdal a dokázal se vrátit do hry, když v 20. minutě Antonín Hájek snížil na 1:2. O čtyři minuty později pak Nikita Burimskiy vyrovnal na 2:2, což dodalo Psárům další sílu. Nicméně ve druhé půli se tým Radonic opět chopil vedení, když v 55. minutě Jiří Uhlík poslal svůj tým do vedení 2:3. V 68. minutě pak Jan Kaštovský uzavřel skóre na 2:4, čímž definitivně rozhodl o vítězství svého týmu. I přes porážku Rapidu Psáry podali skvělý výkon a hráli kvalitní fotbal, ale Radonice se ukázaly jako šťastnější a dokázaly vstřelit více gólů.

Kapitán Radonic Petr Pospíšil hodnotil utkání takto: „Dnešní zápas byl pro nás těžká zkouška. I když jsme v prvním poločasevedli 2:0, soupeř stav vytovnal. V druhé půlce jsme ale zabrali a vyhráli o dva góly. „