13.4.2024, MUŽI, SLAVIA RADONICE – AFK NEHVIZDY 3:5

Radonice vs. Nehvizdy 3:5 (2:1)

Sestava: Moravec T. – Slávik, Cikaník, Mejsnar, Houštecký – Pekárek(85.Hliebov), Bezkočka, Moravec A., Niskač(73.Bertrand),Debnár – Andriescu

Branky: Bezkočka, Pekárek (penalta), Bertrand

První poločas jsme i přes pár našich chyb výsledkově zvládli a herně jsme také vysloveně nepropadli. Soupeře jsme zaskočili otočením utkání z 0:1 na 2:1. Začalo se více diskutovat než hrát a bohužel jsme se do těchto diskusí nechali vtáhnout, což nám ubíralo na koncentraci.

Ve druhém poločase se od úvodu pokračovalo hlavně v diskusích, kdy hostujíc měli pořád potřebu si něco vysvětlovat s rozhodčím. Následoval náš již klasický výpadek. Během patnácti minut jsme dostali čtyři branky. Po této tragické patnáctiminutovce hosté už přestali diskutovat s rozhodčím, hra je už zase bavila a utkání se spíše dohrávalo. Takticky jsme to nezvládli, soupeři jsme darovali několik branek a přišli o nadějně rozehrané utkání. Ztratili jsme koncentraci, pohyb, zodpovědnost, chuť do hry.