11. 5. 2024, MLADŠÍ ŽÁCI, SK Votice – TJ Slavia Radonice 3:2

Netradičně v sobotu se sehrál fotbalový duel mezi Slavií Radonice a SK Voticemi. Hosté z Radonic se dostali do vedení brzy, když Tomáš Kratochvíl ve 2. minutě otevřel skóre a poslal svůj tým do vedení 0:1. V první půli se Radonicím podařilo navýšit svůj náskok na 0:2 díky individuálnímu průniku a zakončení Patrika Linharta ve 34. minutě. Bohužel, ve druhé polovině utkání se Votice dokázaly vrátit a třemi góly otočily výsledek na 3:2 ve svůj prospěch. I přesto, že Radonice předváděly pohledný fotbal, chyběla jim síla a větší důraz při zakončení, což se nakonec podepsalo na výsledku zápasu. Tento zápas představuje pro tým Radonic důležitou lekci a inspiraci k práci na zlepšení svých nedostatků pro budoucí zápasy.

Kapitán Radonic Patrik Linhart hodnotil utkání takto: „První poločas byl průměrný a vyhrávali jsme o 2 góly. V druhém poločase jsme přestali hrát, dostali jsme 3 góly. Škoda prohry, příště se polepšíme.“