11.3.2023, ZIMNÍ LIGA, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE – SK KŘIMICE 2:2

Poslední dva zápasy zimní ligy na Meteoru jsme museli díky přeloženým termínům odehrát v jeden den a hned po sobě. Museli jsem proto zkombinovat sestavy ročníku 2009 a 2008 a poskládat týmy tak, aby jsme měli na oba zápasy dostatečný počet hráčů.

Jako první nastoupili hráči 2009, doplnění o několik starších kluků proti týmu z Křimic, který se prezentoval střídavými výkony a před dnešním zápasem měl stejně bodů jako naši borci. Zápas byl v prvním poločase pod naší taktovkou a to hlavně klukům 2008, kteří svým výkonem pomohli k poločasovému vedení 2:0.

V druhé půli nastoupili už převážně jen kluci 2009, aby si starší kluci odpočinuli na druhý zápas a bylo znát, že soupeř přebíral postupně otěže zápasu a podařilo se mu vyrovnat na konečných 2:2.