22.3.2023, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE – SOKOL ŠKVOREC 10:1

K přípravnému zápasu zavítal na náš trávník tým starších žáků ze Škvorce. Zápas jsme pojali jako jeden z testů před nadcházející jarní sezonou a zapojili všechny kluky, kteří chodí na tréninky. První poločas odehráli kluci ročníku 2008 a druhý borci z 2009.

První poločas se hrálo převážně na polovině Škvorce, který nám – ve vší úctě k soupeři – nebyl rovnocenným partnerem a i když za nás nastoupili kluci, kteří pravidelně nehrají a čekají na svou příležitost, zvítězili jsem 7:1, přičemž jsme neproměnili spoustu šancí a rozdíl ve skore mohl být ještě větší.

Do druhého poločasu nastoupili kluci ročníku 2009, kteří se s týmem Škvorce potkají i v mistrovském zápase, doplnění o 4 posily z ročníku 2010 a poradili si s rozehraným utkáním velmi dobře. Soupeře přehrávali kombinační hrou a přidali další tři branky.

Čeká nás poslední přípravný víkend před jarními mistrovskými zápasy a tým hráčů 2008 přivítá v neděli 26.3. od 10.00 hod. divizní tým METEOR Praha a kluci z 2009 si zahrají v Brandýse proti jejich B týmu, také v neděli 26.3. od 13.00 hod.